Geleceğinizi yok etmeyin Sağlıksız Su Tüketmeyi Durdurun

Geleceğinizi yok etmeyin Sağlıksız Su Terörünü Durdurun

Dünya sağlık örgütünün resmi raporlarına göre dünyada ki hastalıkların %80 inin temeli su bu hastalıklardan mümkün olduğu kadar kaçınmak için sizi çok yakından alakadar eden ve çok önemli bilgileri içeren yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Dünyanın temeli hayatın temeli sudur.

Su hakkında detaylı bir bilgi için internetten detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Muazzam bir bilgiye sahip olacak ve gerçekten piyasada ki damacana, pet şise ve diğer satın aldığınız suların %99’nda mikrop yuvası, kanserojen ürünlerin kullanıldığına, sağlıksız su satan 127 firmanın varlığına şahit olacaksınız. Evet yanlış okumadınız 27 değil 127 sağlıksız su satan firmadan bahsediyoruz. Vicdan ve merhameti bulunmayan, tüm varlığı ve inancı para olan şahıs ve kurumlardan bahsediyoruz. Çoluk çocuk demeden ailece bu sulardan içtik yıllarca. Ve kim bilir nice hastalıklara maruz kaldık. Siz internetten su hakkında bilgi edinmeye çalıştıkça durumun ne kadar vahim olduğunu, ne kadar kritik ve önemli bir konu olduğunu öğrendiğinizde şok olacaksınız. Bu durum karşısında doğal olarak üzülebilirsiniz. Telaş etmenize gerek yok, çünkü iyi bir haberimiz var. Su arıtma cihazları kullanarak şehir şebeke sularını arıttıktan sonra huzurlu ve güvenli bir şekilde içebilirsiniz. Kaliteli, sağlıklı ve temiz bir su içmek için ters osmoz filtrelerin kullanıldığı su arıtma cihazlarından satın alabilirsiniz.

SU ARITMA CİHAZININ FAYDALARI NELERDİR

Sağlıklı, temiz bir suya sahip olmanızın yanı sıra, dört kişilik bir ailede haftada 3,4 damacana su kullanıldığını gözönüne alırsak aylık ortama 100 TL gibi bir gideriniz oluşmaktadır. Firmamazın su arıtma cihazları 750 TL den başlamaktadır. Filtreleri çok veya az kullanıma göre 3 veya 6 ayda bir değişmesi gerekmektedir. Filtre ücretleri 3lü set 99TL 4lü set 149TL olmak üzere değişmektedir. Taze, berrak ve temiz su içerek hayatınızı değiştirebilirsiniz. Suyun ne kadar önemli olduğunu başka bir yazımızda sizlere uzunca anlatacağız.

SAĞLIKSIZ SU SATAN FİRMALARI SAĞLIK BAKANLIĞI AÇIKLADI İŞTE O FİRMALAR

Hayat, Erikli, Yaşar Pelit, Saka, Nestle Pure Lıfe, Bahçepınar, Tekir, Berrak Düdüklü, Akar Su, Aytaç Akyudum, Badem Su, Bozdağ Nil Madran, Çanakkale Kızılcık, Karsu, Kızılcık Madran, Karsu, Korusu, Madran Su, Sude, Sultan, Kabalak, Karacadağ Sade Life Doğal, Gappınar, Erek, Bilge, Karlıca, Aytaçsun, Beyaz Pınar, Şeker, Üççamlar, Yeşilkaya, Nuh Su, Kocapınar, Binpınar, Saka, Doyum, Desni, Munzur, Binpınarı, Çiçeksu, Fatsu, Erimez Kardağ, Ayder, Gökçedağ, Altınpınar, Lacivert, Akasya, Kuvars, Gürpınar, Akpınar, Florist, Pürsu, Alaçam, Nisa, Serin Hisar, Fındık, Çubuklu, Bozdağ Nil Madran, İzmirsu, Şarlak Su, Bozdoğan Madran, Doğa Naturela Su, Kızılcık Madran, Salihli Frida, Sırma, Lido, Sadelife, Tunç Berrak, Damla Su, Ünye Çataltepe, Istıranca, Gümüşpınar, Akdamla, Hisar Su, Kevser, İmren, Mispak, Ulupınar, Akçapınar, Sisma,Gençsu, Karlık Madran, Alka Madran, İvriz Su!, Beysu, EDK Lara, Hünkar, Revan, Kardelen, İdeal, Hazar Vox Nida, Bahçeayran, Esensu Özayran, Kabalak..

kaynak:milliyet gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir