Master Su Arıtma Sistemleri’nin sağladığı faydalar nelerdir?

Master Su Arıtma, kalite ve zengin mineraller konusunda üstün içme suyunu, sağlıklı ve pratik bir kullanım konforu ile evlerinizde ve iş yerinizde kullanmanızı sağlar. İçme suyuna hiç bitmeyen paralar ödemeye son verir.

Neden su arıtma cihazı kullanmalıyım? Şebeke sularını içmek yeterince güvenli değil mi?

Şebeke sularına içime uygun olmayan maddelerin karışabilme olasılığı çok yüksek olmakla birlikte içerisinde sağlığa uygun olmayan ağır maddeler vardır. Bu zararlı maddeler herhangi bir arıtma sistemi ile arıtılmaması neticesinde vücudunuza oldukça büyük zararlar verebilir. Bu yüzden iyi bir arıtma cihazı kullanmak, şebeke sularınızın sağlıklı bir dönüşüme uğramasını sağlayacaktır.

Master su arıtma cihazı, şebeke suyunu nasıl içilebilir suya dönüştürüyor?

Master Su Arıtma cihazı, şebekeden gelen suyu ters osmoz sistemi ile içilebilir sağlıklı su seviyesine getirir. Çeşitli yardımcı filtreler kullanarak suda ki tortu, klor ve benzeri tüm sağlığa zararlı maddeleri ayrıştırdıktan sonra size sadece tertemiz suyun keyfini çıkarmak kalır.

Cihazın kurulum nasıl gerçekleşiyor? Çok uğraştırıcı mı?

Cİhaz kurulumunu, Master Su Arıtma sistemleri uzman kadrosu tarafından en kısa ve en profesyonel şekilde yapılmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda en yakın servis ekibimiz adresinize yönlendirilir.

Evimden veya işyerimden taşınırsam, sökme ve montaj işlemi nasıl olacak ?

Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde servis ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Master Su Arıtma Sistemlerine ödemiş olduğum ücreti amorti edebilecek miyim, kazancım ne olacak?

Bir damacana firmasına az gibi gözüken fakat hiç bitmeyen tonla para ödeme zahmetinden kurtulacaksınız. Akşam su bitmiş gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz, ama kaynağı evinizde olan bir arıtma cihazı size bu sorunu yaşatmayacaktır. Master su arıtma cihazı, evet çok kısa bir sürede verdiğiniz ücreti amorti edecektir.

Arıtmalı su sebili almak istiyorum fakat yemeğe ve çaya su alırken zorluk yaşarmıyım sizce?

Almış olduğunuz sebil’e ek bir aparat yardımı ile mutfağımızda kullanabileceğiniz bir musluk oluşturulabilir, bu noktada teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Cihazın filtre değişimine bir ücret ödeyecek miyim?

Filtreler, periyodik olarak değişmesi gerektiği için evet bir ücrete tabi olurlar fakat damacana fiyatları ile kıyaslandığında oldukça makul ölçüde görülebilir.

Filtreler ne kadar zamanla değişmelidir?

Filtrelerin standart kullanımda ortalama 1 yılda bir değişmesi gereklidir.

Cihazın kurulumu yapılırken tezgaha bir zarar gelir mi?

Servis ekibimiz bu konuda oldukça profesyonel bir şekilde çalıştıklarını için herhangi bir zarar ortaya çıkmayacaktır.

Cihaz çok fazla yer kaplar mı?

Bu konu göz önüne alınarak yer tasarrufuna uygun üretilen cihazlarımıza ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz.